Spoznajte našich

Google Certified Trainers

pre rok 2023

Zaujala vás niektorá z tém, alebo sa chcete dozvedieť niečo viac? Kliknite na fotku jedného z našich Google Certified Trainers a kontaktujte ich cez LinkedIn.

Business & Soft skills

Alexandra Kello

Alexandra Kello

#IamRemarkable

Alexandra je nadšenkyňa pre rozoj ľudí. Pracuje ako lektorka,mentorka, facilitátorka. Jej srdcovkou je rozvoj kreatívneho myslenia, vedenie ľudí a facilitícia skupín. Je veľkou fanúšičkou myšlienkových máp a využívania kreatívnych techník v pracovnom aj osobnom živote. V rozvoji sa snaží ľudí inšpirovať, aby v živote tvorili a rástli.

Filip Minár

Filip Minár

Export

Filip pomáha internetovým obchodom s expanziou s menšou prestávkou od roku 2016 (od 2018 bez prestávky). Celkovo v e-commerce prostredí pracuje na rôznych pozíciách (väčšinou obchodné) od roku 2015. Skúsenosti má s prevádzkou e-shopu, ale aj s platobnými bránami či logistikou. No najväčiu expertízu má v expanzii e-shopov v CEE regióne alebo do nemecky hovoriacich krajín. Ak chcete vedieť ako a kam expandovať, neváhajte sa na Filipa obrátiť.

Tatiana Ondrisková

Tatiana Ondrisková

Diversity, Equity & Inclusion, #IamRemarkable, Leadership

Tatiana je nadšená manažérka a marketérka, ktorá má viac ako 15 ročné skúsenosti v manažmente a marketingu na rôznych pozíciách či na strane klienta, agentúry alebo média. Zároveň marketing, marketingovú komunikáciu a marketing v sociálnych médiách aj vyučuje na Ekonomickej univerzite. Taktiež je aktívna v rôznych marketingových projektoch a grantoch a zastrešuje marketing aj v neziskovom sektore. 3 roky viedla ako generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva rádio Europa 2. Má veľké množstvo skúseností s prácou s talentmi a rôznorodými ľuďmi vo firmách a objavovaním a využitím ich potenciálu.

Tomáš Petrek

Tomáš Petrek

Entrepreneurship - Branding

Tomáš je Managing Director medzinárodného brandingového štúdia GoBigname, v ktorom pomáha investorom, zakladateľom a marketingovým manažérom rozvíjať a budovať ich značky Počas svojej 10-ročnej histórie vytvoril tím GoBigname viac ako 250 názvov, vizuálnych identít a stratégií značiek. Popri svojej hlavnej kariére sa Tomáš venuje tvorbe a vedeniu workshopov a prednášok v oblasti Brandingu, Leadershipu, Vyjednávania a Kariérnych stratégií.

Zuzana Vojtášová

Zuzana Vojtášová

Leadership, Design thinking

Zuzana je skúsená lektorka, konzultantka a profesionálna koučka. Je Google Certified Trainer pre Leadership a Design Thinking. Skúsenosti z business prostredia, verejnej správy i neziskového sektora jej umožňujú jedinečným spôsobom sprevádzať jednotlivcov, lídrov a tímy. Inšpiruje k napĺňaniu vízií a efektívnemu dosahovaniu cieľov. Pomáha objavovať potenciál, rozvíjať talenty, vnútornú motiváciu a soft-skills zručnosti - v osobnostnom rozvoji, aj v leadershipe.

Martin Volek

Martin Volek

Enterpreneurship

Online marketingu sa venuje vyše 16 rokov. Vytvoril digitálne stratégie a výkonnostne orientované kampane pre lokálne a medzinárodné spoločnosti, ako napr. Stella Artois, Rolls Royce, Človek v tísni, TA3, Yeme, Domoss. Taktiež je odborníkom na branding a B2B marketing /SOS electronic, Gretsch Unitas, Peri, O2 Business Services/. Online marketing ako i e-commerce prednáša vo firmách a na univerzitách. Vyškolil vyše 12.000 firiem a jednotlivcov.

Zuzana Zamborská

Zuzana Zamborská

Diversity, Equity & Inclusion

Posledných 8 rokov Zuzana expandovala rôzne firmy do zahraničia, pričom pôsobila na viac ako 10 zahraničných trhoch. Pod palcom mala celú stratégiu vrátane sales, marketingu, back-office či HR. Práve na základe týchto skúseností si uvedomila, aké sú témy inklúzie & diverzity podstatné pre firmy. Preto po návrate zo zahraničia spoluzaložila BE-ID human, kde pomáhajú firmám témy inklúzie a diverzity uchopiť komplexne a strategicky formou DE&I auditu či workshopov. Zároveň je tiež spoluzakladateľkou Lumus investment clubu, v rámci ktorého učia ženy angel investovaniu.

Online marketing

Lukáš Bednár

Lukáš Bednár

Google pre neziskové organizácie

Lukáš sa vo vodách online marketingu pohybuje od svojich 15-tich rokov. Pracoval v najväčších mediálnych a digitálnych agentúrach na SK/CZ trhu a momentálne už 2 roky vedie obchodné oddelenie najväčšieho mediálneho domu na Slovensku. Pomáha a školí neziskové organizácie ako Slovenský Červený kríž, Hendi Centrum, Adeli, APPA či Takeda cez Google Ad Grants. Pôsobí ako člen Správnej rady IAB Slovakia. Okrem online sveta Lukáš miluje hory, bicyklovanie a cestovanie.

Matej Kolarovský

Matej Kolarovský

Google marketing platform

Matej sa s online marketingom prvýkrát stretol pred dvanástimi rokmi, kedy rozvíjal biznis Etargetu na viacerých európskych trhoch. Neskôr sa začal zaoberať programatickým nákupom a jedným z prvých na Slovensku. Dlhodobo túto tému podporuje v rámci GroupM Slovakia a tiež IAB Slovakia. Prostredníctvom rôznych aktivít sa snaží rozvíjať trh programmaticu už desať rokov. Aktuálne je zodpovedný za digitálne technológie v GroupM Slovakia. Pracuje na kampaniach pre Telekom, Slovenska sporiteľňa, Niké.

Ján Laurenčík

Ján Laurenčík

Firemný profil v Google Business Profile

Ján pôsobí v oblasti online marketingu 16 rokov. Pracuje ako Senior konzultant v Basta digital. Posledné 4 roky sa špeciálne venuje lokálnemu marketingu. Ján je otcom piatich detí.

Róbert Lelkes

Róbert Lelkes

Retail, Online marketing strategy (STDC)

Róbert s nami spoločne vzdeláva ako Google Certified Trainer už roky. Venuje sa eCommerce a škálovaniu biznisov v online prostredí, za čo získal aj množstvo ocenení. Spolupracuje so spoločnosťami naprieč svetom a v rôznych fázach rastu, od začínajúcich až po obraty v desiatkach miliónov.

Peter Šíma

Peter Šíma

Google pre neziskové organizácie

Peter je marketingový konzultant s viac ako 13 ročnými skúsenosťami s kampaňami pre klientov z USA, Nemecka, SK/CZ a ďalších krajín. Špecializuje sa na marketing neziskových organizácii, najmä v rámci programu Google Ad Grants. Je zakladateľom a konzultantom v jedinej Google Ad Grants Certified Professional agentúre v strednej Európe - AboveX Digital. Posledných 5 rokov aktívne vzdeláva neziskovky ako Google Certified Trainer.

Peter Šutarík

Peter Šutarík

Google Analytics

Peter sa webovej analytike venuje viac ako 6 rokov. Momentálne pôsobí ako konzultant v Data to Value, kde má na starosti veľkých medzinárodných klienov. V rámci webovej analytiky sa špecializuje na kolekciu dát a vytváranie celkovej dátovej infraštruktúry. Svoje know-how rád odovzdáva ďalej v podobe workshopov, prednášok alebo iného obsahu.

Technology & Tools

Alexandra Guttmann

Alexandra Guttmann

#IamRemarkable, Design Thinking, Internet Safety & Cyber security

Alex je skúsená projektová a produktová manažérka, lektorka, a facilitátorka mäkkých zručností s týmto zameraním súvisiacimi. Má skúsenosti zo startupov, aj korporátov, z menších lokálnych projektov, ale aj z projektov v medzinárodnom prostredí, napríklad Data mapping v súvislosti s pripravenosťou spoločnosti Dell Technologies na GDPR. Viedla agilné Scrum a KanBan tímy ako Scrum Master aj Product Manager, a má niekoľko medzinárodne uznávaných certifikátov. Aktuálne pôsobí v spoločnosti Websupport ako IT Project Manager, spolupracuje s viacerými slovenskými a medzinárodnými neziskovými organizáciami, a je Google Certified Trainer.

Mária Kevická

Mária Kevická

Digital privacy, Internet safety & Cyber security

Mária je právnička, riaditeľka neziskovky, lektorka, mentorka v podnikaní a vysokoškolský pedagóg. Má za sebou inovatívne projekty v súkromnej aj verejnej sfére. Neustále sebavzdelávanie ju baví a posúva vždy do inej oblasti. Jej špecializáciou je ochrana osobných údajov, má za sebou niekoľko medzinárodných školení a certifikácií (o.i. CIPP/E), je členkou IAPP. Mária má rada výzvy a neobyčajné veci, je kreatívna a svojim nadšením, skúsenosťami a odhodlaním vie premeniť každý problém na príležitosť.

Rastislav Medveď

Rastislav Medveď

Google Workspace

Rastislav je špecialista na Google Workspace. S nadšením pomáha malým a stredným firmám implementovať a používať nástroje Workspace pre efektívnu tímovú prácu a osobnú produktivitu. Má certifikát Google Certified Deployment Specialist a spoločnosť Griešenia, s.r.o. je autorizovaný Google Cloud Partner.

Miroslav Reiter

Miroslav Reiter

Google Analytics, AI/ML

Programátor a marketér, ktorý mudruje vo vlastnej vzdelávacej spoločnosti IT Academy. Workoholik so 12 titulmi, ktorý buduje online vzdelávaciu platformu VITA. Miluje vzdelávanie a všetko čo k nemu patrí.