Yenilenen 2017 Partners Akademi Programı sizi bekliyor

Hızla gelişen dijital pazarlama dünyasında başarılı olabilmek için tüm yeniliklerden haberdar olmak ve güncel kalmak gerekiyor. Bir yandan işimizi en üst seviyeye çıkartırken bir yandan da sürekli gelişen çözümleri takip etmek işimizin bir parçası haline geliyor. Bu konuda ajansların en büyük yardımcısı olmasını hedeflediğimiz Google Partners Akademi siz değerli ajanslarımızın seminer ihtiyaçlarını karşılamak, gelişimini desteklemek ve güncel kalmalarını sağlamak amacıyla hayata geçti.

Google Partners Akademi programı ajans çalışanları, freelance çalışanlar ya da AdWords öğrenmek isteyen herkese açık bir programdır. Seminerler Dome İstanbul'da gerçekleşmektedir ve kayıtlar kapasite ile sınırlıdır.

Anasayfa

 

 

2017'de Sizi Bekleyen Yenilikler

AdWords Satış Seminerleri ile tüm Rozetli iş ortaklarımızın  AdWords satış teknikleri konusunda birer uzman olması için çalışmaya başladık. Çeyrekte bir gün olarak gerçekleştirilecek yalnızca Rozetli iş ortaklarımıza özel bu program ile ajanslarımız AdWords satışında uzman olarak yeni müşteriler kazanmaya odaklanabilecekler. 

Guru Akademi Programı ile büyüme vizyonuna sahip yüksek performanslı ajanslarımızda tüm Google reklam çözümleri konusunda bir uzman “Guru” yetiştirmeyi hedefliyoruz. Bu program yalnızca Premier iş ortaklarımız için tasarlanmış olup, ajanslar performans kriterleri göz önüne alınarak davet esası ile katılabileceklerdir.

Eğitim fotoğraf

 

  

Google Partners'dan Faydalanın

AdWords Sertifikası Alın

Google'ın sizi uzman olarak kabul ettiğini potansiyel müşterilerinizin de bilmesini sağlayın.

Seminerlere Katılın

Hızla yenilenen dijital dünyada bilgilerinizin pratik ve güncel kalmasını sağlayın.

G+ Topluluğuna Katılın

Paylaşım yapın, diğer üyelerin paylaşımlarını takip edin, Google Partners Ekibinin duyurularından haberdar olun.

Partner Rozeti Alın

Güvenilirliğinizi göstererek ajansınızın farkını ortaya koyun, rozetli ajanslara özel sunulan avantajlardan yararlanın.