Rozetli Google İş Ortaklarına Özel Programlar

Guru Akademi Programı

Google Partners Guru Akademi siz değerli Premier ajanslarımızın ileri düzey seminer ihtiyaçlarını karşılamak, gelişimini desteklemek ve güncel kalmalarını sağlamak amacıyla hayata geçti.

Google Partners Guru Akademi yalnızca Premier Rozet sahibi ajanslarımızın katılabileceği, davet esası ile kayıt olunabilen bir programdır. Her ajanstan yalnızca 1 Guru adayı programa katılabilmektedir.

Neden Guru Akademi?

  • Size özel hazırlanmış içerik ile büyüme vizyonuna sahip yüksek performanslı ajanslarımızda tüm Google reklam çözümleri konusunda bir uzman “Guru” yetiştirmeyi hedefler. 
  • Alanında uzman kadromuz Google ekibi ile birlikte program içeriği ve yöntemlerinin sizlere tam donanım sağlayacak şekilde hazırlanması konusunda özel olarak çalışmıştır.
  • Programın başarısının ölçümlenmesi size seminer öncesi ve sonrası ileteceğimiz quizler ile sağlanacaktır.

mobile labs

Dünyada 2 milyarı aşkın mobil internet kullanıcısı var ve mobil internet kullanıcılarının sayısı masaüstü kullanıcılarının sayısını aşarak hızla artmaya devam ediyor. Telefon kullanıcılarının %88’i yapmaları gereken işler ile ilgili fikir almak için akıllı telefonlarını kullanıyor. Akıllı telefonlarından araştırma yapan tüketicilerin %63’ü, anlık bilgiye ulaşabilmek amacıyla, normal şartlarda satın almayı düşünmeyecekleri markaları alma fikrini düşünebiliyorlar.


Mobile Labs kapsamındaki mobil sertifikasyon semineri ve kullanıcı deneyimi uygulaması ile mobilin artan önemini daha iyi kavrayacak ve mobil konusunda uzman olmak için ilk adımı atabileceksiniz. Mobile Labs her ayın ilk Cuma günü gerçekleştirilir ve yalnızca mobil sertifika sahibi Rozetli Google Partner ajanslarına açıktır.

Adwords satış seminerleri

Google reklamcılığının kullanımı her geçen gün artarken doğru müşterilere ulaşmak, yeni müşteriler kazanmak ve pazardaki rekabette ön plana çıkmak daha da önem kazanıyor.

Bu nedenle, AdWords Satış Seminerleri ile tüm Rozetli iş ortaklarımızın  AdWords satış teknikleri konusunda birer uzman olması için çalışmaya başladık.

Yıl boyunca 4 modül halinde düzenli olarak gerçekleştirilecek yalnızca Rozetli iş ortaklarımıza özel bu program ile ajanslarımız AdWords satışında uzman olarak yeni müşteriler kazanmaya odaklanabilecekler.