Özgür Deniz Aydın

1995 RC ve 1999 yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun oldu. Digital Graphics web ajansını kurarak dijital sektöre adım attı. 2010 yılında DDB grubuna geçerek yurtiçi, gerek Avrupa ve Orta Doğu pazarlarında projeler yürüttü. İş modelleme, proje analizi ve yönetimi, dijital pazarlama stratejisi üzerinde uzmanlaştı.

2013'ten beri Google Türkiye kurumsal pazarlama ekibiyle çalışmakta. Google Partners'ın ajans gelişim programlarında, Partners Akademi eğitimlerinde ve çeşitli Google etkinliklerde görev alıyor.

Özgür Deniz Aydın

Orhan Kurulan

Orhan Kurulan, İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu, 2006’dan bu yana Google AdWords reklamvereni. 2008’den bu yana Perakende, Otomotiv, Ulaşım, Oyun ve birçok sektörde önde gelen markalar için dijital strateji ve pazarlama danışmanlığı yapmaktadır. Hobi olarak mobil oyun ve uygulama geliştirmekle ilgileniyor.

Orhan Kurulan

Özberk Ölçer

Profesyonel kariyerine 2003 yılında Siberlig’de turnuva koordinatörü olarak başlayan Ölçer, 10’un üzerinde profesyonel oyun turnuvasının organizasyonunu ve başhakemliğini yaptı. 2004-2014 yılları arasında World Cyber Games’de turnuva hakemi olarak da görev aldı. 2005 yılında Quinta Travel’da e-ticaret müdürü olarak çalışan Ölçer, büyük otel zincirlerinin e-ticaret dönüşümlerinin başlatılmasına dair projeleri yürüttü.

2008’de SEM A.Ş.’ye yazılım mühendisi olarak transfer olan Ölçer, burada sırasıyla Analytics direktörlüğü ve Performans Pazarlama direktörlüğü görevlerini üstlendi. Özberk Ölçer, SEM A.Ş.’nin ardından Sabancı Grubu’nun e-ticaret girişimi olan Kliksa’da Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlenmiş daha sonra kendi danışmanlık şirketi NXTX Danışmanlık'ı kurarak marka ve ajanslara pazarlama ağırlıklı olmak üzere stratejik yönetim danışmanlığı vermeye başlamıştır.

Özberk Ölçer

Derya Çetin Talay

Derya (Çetin) Talay, profesyonel kariyerine 2011 yılında SEM  A.Ş. de Adwords Hesap Stratejisti olarak başlamıştır. Yaklaşık 2,5 sene E-Ticaret, Turizm, Telekom ve Otomotiv sektörleri başta olmak üzere Türkiye'nin önde gelen Adwords hesaplarını yönettikten sonra 2014 yılında Performans Pazarlama Takım Liderliğine getirilmiştir. 

2015 yılında Sabancı Grup Şirketlerinden Kliksa A.Ş.ye Pazarlama Yöneticisi olarak transfer olup tüm Pazarlama süreçlerinin yönetimi, takibi ve departmanlar arası iletişimden sorumlu olmuştur.

2016 yılının ikinci çeyreği itibari ile NXTX Danışmanlık Şirketinde Proje Yöneticisi göreviyle, marka ve ajanslara pazarlama ağırlıklı olmak üzere stratejik yönetim danışmanlığı vermeye başlamıştır.

Derya Çetin Talay

Devrim Ekmekçi

1974 doğumlu S. Devrim Ekmekçi,  İTÜ Elektronik ve Haberleşme Müh.ve Bilgi Üniversitesi MBA mezunudur.

2001 yılında ortakları ile Türkiye’nin ilk web analizi ürün ve hizmetlerini sağlayan firmayı kurmuştur. Bugüne kadar bir çok markanın web analizi ve ilgili teknoloji projelerinin hayata geçirilmesine katkı sağlamıştır. 4 senedir Google Türkiye Pazarlama ekibinin gerçekleştirdiği çeşitli projelerde eğitmen ve danışman olarak görev almaktadır. 

Şu anda ortağı olduğu firmada iş geliştirmeden sorumlu olarak ürün ve hizmetleri ile firmaların dijital ortamı daha verimli ve etkin kullanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Zaman buldukça startuplara mentorluk yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Devrim Ekmekçi

Cem Kocabaşa

İlk girişimi Sunumax televizyon sunucusu gibi bir karakterin, sitelerde ziyaretçileri karşılayıp ürün veya hizmetleri anlatmasını sağlayan ürün ve video prodüksiyonu sunuyordu.

Daha sonra yarı yapay zekayla online karakterlerin konuşması veya sitelerin içinde belli komutlara göre iletişime geçmesi için çalışmalarını sürdürdü.

2014 - 2015 senelerini Google kurumsal pazarlama departmanında geçiren Cem şuanda Dome’un pazarlama ve operasyon faaliyetlerini yürütüyor.

 

Cem Kocabaşa