Od roku 2016 pomáhame ľuďom na Slovensku získať nové zručnosti, nájsť si prácu alebo rozbehnúť a zefektívniť svoje podnikanie.

Teraz taktiež podporujeme vzdelávanie na diaľku a pomáhame učiteľom, žiakom i rodičom obstáť v tejto neľahkej situácii a všetko zvládnuť s prehľadom.

Vytvorili sme rady a odporúčania na nástroje, ktoré môžu učiteľom, študentom, ale aj rodičom pomôcť zvládnuť súčasnú situáciu. 

75 000+

vyškolených ľudí na Slovensku

450+

školení sme poskytli po Slovensku

25+

partnerov zapojených do spolupráce

Kam ďalej?

Pre učiteľov

Spoznajte nástroje Google Workspace pre vzdelávanie bližšie. Pozrite si tipy a triky pre vzdelávanie na diaľku od českých učiteľov.

Zistiť viac

Pre rodičov

Hľadáte nástroje a tipy, ako pomôcť vašim deťom so vzdelávaním na diaľku a bezpečným fungovaním na internete? Poradíme vám.

Zistiť viac

Pre študentov

Neviete si občas rady so vzdelávaním na diaľku? Pozrite sa na krátke videá od študentov, ktoré vám pomôžu sa ľahšie zorientovať v tomto novom svete.

Zistiť viac

 

 

Učebňa Google je virtuálna trieda, ktorá umožňuje učiteľom interaktívne komunikovať, vytvárať, známkovať a zbierať úlohy. Učitelia majú okamžitý prehľad o tom, kto dokončil alebo nedokončil prácu a vzápätí môžu poskytnúť priamu spätnú väzbu jednotlivým študentom. Učitelia môžu uverejňovať oznamy, klásť otázky a komunikovať so študentmi v reálnom čase, čo zlepšuje komunikáciu v rámci triedy i mimo nej.

Je to bezplatná služba pre školy, neziskové organizácie a kohokoľvek s osobným účtom Google. Nástroj je dostupný v slovenskom jazyku.

Ucebna Google

Zjednodušte si prácu. Balík Google Workspace pre vzdelávanie môžete bezplatne používať na e-maily, videokonferencie, ukladanie alebo zdieľanie súborov. Získajte všetky nástroje, ktoré váša trieda potrebuje na spoluprácu. Všetko, čo musíte urobiť nájdete spolu v jednom balíku, ktorý funguje bez problémov z vášho počítača, telefónu alebo tabletu.

G Suite

Nedávno sme oznámili, že rozšírené funkcie Hangouts Meet sú k dispozícii po celom svete zadarmo každému, kto má zakúpený balík Google Workspace. To znamená, že sa na vami organizované stretnutie bude môcť pripojiť až 250 ľudí, celé oddelenie či trieda. V rámci svojej domény získate možnosť živého vysielania až pre 100 000 divákov, takže môžete vykonávať virtuálne stretnutia alebo streamovať priamo vašu prednášku. Navyše môžete tieto stretnutia nahrávať a ukladať ich na Disk Google. Tí, ktorí sa nemohli pripojiť, budú mať prístup k obsahu neskôr. Viac info nájdete v angličtine na tomto linku.  

Hangouts Meet