Potrebujete poradiť? 

Spoločne s našimi partnermi Adante Systems (Google for Education Partner), Teach for Slovakia a expertnými dobrovoľníkmi sme pre vás pripravili bezplatnú podporu pre online spustenie balíku G Suite pre vzdelávanie. Ak máte otázky, vyplňte tento formulár. Čoskoro sa vám ozvú odborníci a poradia vám. 

Slido (Google for Education Partner) sprístupnil svoje interaktívne nástroje v rámci programu Slido for Education pre vzdelávacie inštitúcie až do 1.júla 2020

Adante Systems
Teach for Slovakia
slido

Máte chuť pomôcť?

Koho hľadáme?

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí bežne pracujú s G Suite (Gmail, Dokumenty, Tabuľky a ďalšie) a pomohli by školám zodpovedať často základné otázky ohľadom jednotlivých produktov a zároveň by im v prípade potreby pomohli nastaviť Učebňu Google (v prípade záujmu máme pripravené krátke zaškolenie).

Ako treba pomôcť?

Mnohé školy bojujú s prechodom výúčby do online prostredia a hľadajú spôsob interakcie so študentmi. Prostredníctvom Grow with Google máme pre učiteľov a školy pripravené nástroje (G Suite pre vzdelávanie a Učebňu Googlu), ktoré im môžu pomôcť efektívne vyučovať študentov online a ukázať im, ako môžu komunikovať v online prostredí. Často sa však stáva, že školy túto zmenu školy nevedia sami zvládnuť. 

Ak máte chuť a čas prispieť k tejto pozitívnej zmene vo vašom blízkom či širšom okolí, je tu skvelá príležitosť stať sa expertným dobrovoľníkom pre školy.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapoja a podporia tak školy, v tomto náročnom období!