Vitajte, rodičia

Súčasná situácia prekvapila všetkých a je nám jasné, že aj vy spoločne s vašimi deťmi čelíte výzvam, ktoré  vzdelávanie na diaľku prináša. Preto sme pre vás pripravili rady a tipy, ako sa tomu prispôsobiť čo najlepšie. Na obsahu usilovne pracujeme a postupne ho budeme aktualizovať.  


 

Bezpečnosť na internete

Pokrok moderných technológií je pre deti a mladých ľudí nesmierne pozitívny, avšak predstavuje nové výzvy nielen pre nich ale aj pre vás, rodičov.

Pripravili sme pre vás sériu videí Grow with Google Academy: Online bezpečnosť pod vedením našich Google Certified Trainers, ktoré vám pomôžu udržať vašu rodinu v bezpečí aj v online prostredí.

1. Ochrana dát a bezpečnosť v online prostredí

V tejto lekcii sa pozrieme na kroky, ktoré môžete podniknúť online, aby ste sa uistili, že ste v bezpečí a na pokrytie bežných hrozieb a nástrojov, ktoré vám k tomu pomôžu. 

2. Ochrana a bezpečie vašej rodiny v online prostredí

Pokrok moderných technológií je pre deti a mladých ľudí nesmierne pozitívny, avšak predstavuje nové výzvy nielen pre nich ale aj pre ich rodičov. Pomôžeme vám udržať vašu rodinu v bezpečí aj v online prostredí.

3. Ako spravovať svoju online reputáciu

V tejto lekcii si povieme, čo to znamená online reputácia, ako ju zabezpečiť a udržiavať pod kontrolou.

4. Buďte v online svete v bezpečí

V tejto lekcii sa dozviete o nebezpečenstvách online a ako im čeliť. Ukážeme si praktické kroky ako sa v digitálnom priestore chrániť a vysvetime si, na čo sa zamerať v prípade podozrenia z útoku. 


 

Family Link

 Pomôžte členom vašej rodiny vytvárať si zdravé digitálne návyky. Či už máte malé deti, alebo deti v puberte, s aplikáciou Family Link stanovíte pravidlá pre pohyb v digitálnom svete, ktoré vám pomôžu vaše deti správne nasmerovať, keď sa na internete učia, hrajú alebo objavujú nové veci.

Zistite viac o tejto aplikácii.

Vzdelávajte sa s našimi bezplatnými kurzmi z Digitálnej garáže

Základy digitálneho marketingu

Naučte sa základy digitálneho marketingu a držte krok so svojimi deťmi. Kurz je nabitý praktickými cvičeniami a reálnymi príkladmi.

Úvod do digitálnej rovnováhy

Technológie zohrávajú v súčasnosti dôležitú úlohu v životoch mnohých ľudí. Ako sa uistiť, že náš život skôr zlepšujú, než narúšajú? Naučte sa vytvárať si zdravé návyky.

Zvýšte produktivitu práce

Úspešne si zorganizovať čas je základom dosiahnutia najvyššej možnej produktivity. Zistite, ako zvýšiť produktivitu pomocou nástrojov na spoluprácu cez cloud. 

Úvod do firemnej komunikácie

Získajte jednoduché tipy a rady týkajúce sa firemnej komunikácie a naučte sa písať výstižne, zrozumiteľne a zaujímavo, aby tomu čitatelia porozumeli.